Yhteystiedot

Talohuolto Multanen Oy

Y-tunnus:
0802862-2

Osoite:
Kauppakatu 23 b B 1, 80100 Joensuu

Toimisto

Asiakaspalvelu, töiden vastaanotto / vaihde
Puh. 0207 438 470
Vikailmoitukset:
vikailmoitukset@th-multanen.com
Toimistopalvelut:
toimisto@th-multanen.com
avoinna arkisin klo 9-15

Päivystys

Puh. 0207 438 474 / päivystys 24h/vrk
(toimistoajan ulkopuolella)

 

Työnjohto

Ismo Multanen
Toimitusjohtaja
Puh. 0207 438 471
ismo.multanen@th-multanen.com

Ville Varonen
Palvelupäällikkö
Puh. 0207 438 475
ville.varonen@th-multanen.com

Terho Tieranta
Palveluesimies, kiinteistöhuolto
Puh. 0207 438 476
terho.tieranta@th-multanen.com

Juha Kärnä
Palveluesimies, kiinteistöhuolto
Puh. 0207 438 488
juha.karna@th-multanen.com

Sirpa Muje
Palveluesimies, siivouspalvelut
Puh. 0207 438 490
sirpa.muje@th-multanen.com

 

Puheluhinnat Elisan 020 alkuiseen yritysnumeroon ovat seuraavat:

Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min.
Matkaviestintäverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.

Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24%.